تماس با تلگرام 09355102506 h2006hamed {at} yahoo.com

گزارش کارورزی دانشگاه فرهنگیان

کارورزی سرا گزارش کارورزی دانشگاه فرهنگیان
کارورزی دبیری زبان و ادبیات فارسی

گزارش کارورزی دانشگاه فرهنگیان

ارسال شده توسط کارورزی سرا

کارورزی سرا بزرگترین بانک کاورزی فرهنگیان | اقدام پژوهی | کنش پزوهی | گزارشات تخصصی | طرح درس |

کاورزی ۱ | کارورزی ۲ | کارورزی ۳ | کارورزی ۴

مختصری از کارورزی :

گزارش اولین روز کارورزی ۴/۸/۹۵

امروزی روزیست که قرار است در دانشگاه یک تجربه ای جدید کسب کنم البته این تجربه فقط مختص دانشگاه نیست بلکه یکی از مهم ترین تجربیات زندگی شخصی بنده می باشد .

اولین روز کارورزی باهمه روز ها دیگه زندگی من فرق داشت چون قرار است من این بار نه بعنوان دانش آموز بلکه بعنوان یک کار آموز فن معلمی در آنجا حاضر شوم .

راس ساعت هفت صبح همراه با هم گروهی های خودم مقدمات و آمادگی لازم را برای رفتن به مدرسه انجام دادیم البته این آمادگی از شب قبل آغاز شده بود بعد از اینکه آماده شدیم همراه با دوستام قصد رفتن به مدرسه را کردیم .

از قضا هنگام خروج از مدرسه استاد کار ورزیمان را دیدیم (*قرار بر این بود که در روز اول کار ورزی استاد به نوبت مدارس بچه های گروه کار ورزی ما را به مدیر یا معاونین مدرسه معرفی کند و کلاس های کار آموزی و راهنما معلم را مشخص کند*) با یک مصافحه و خنده ای که با کوله باری از تجربه در امر تعلیم و تربیت بود با ما گفت و گو کرد . بعد از گفت و گوی چند دقیقه ای استاد به ما گفت صبر کنید حالا که من دارم با ماشین خودم به مدارس شما را هم به مدرسه برسانم و هم آیین معرفی شما را انجام دهم .ما از این ارادت و لطف استادمون خوشحال شدیم و از ایشان تشکر کردیم .

چون مسافت ما از دانشگاه تا مدرسه نسبتا زیاد نبود مجال کوتاهی بود  تا فرصت را مغتنم بدانیم و از منبع غنی استاد مستفاد کنیم . وقتی که به مدرسه رسیدیم قبل از اینکه وارد مدرسه شویم بنده پیشنهاد یک عکس (سلفی ) را به استاد و بچه ها دادم همراهانم نیز از این پیشنهاد راضی بودن و بالاخره عکس را گرفته و آماده ورود به مدرسه شدیم استاد گفت بچه یک نکته را یاد آور بشم که در امر گزارش نویسی از سوژه و اتفاقاتی که دراین مدت میفته به راحتی نگذرید و اصل گزارش نویسی در توضیح و تفسیر اتفاقات و مشاهداتی است که شما دارد .

درب مدرسه شهید فهمیده (شاهد ۱)  در قسمت شرقی به تناسب موقعیت جغرافیایی مدرسه قرار داشت .به رنگ قهوه ایی بود و بر روی آن پرچم ایران اسلامی منقش شده بود و بالای آن نیز تابلوی خود مدرسه قرار داشت .

تلویحا  استاد به ما گفته بود که در کار ورزی اصل ثبت کلیات و جزئیات را فراموش نکنید و ما نیز به تبع از این نکته استفاده کرده و در حین وارد شدن حواس خود را به امکانات و فضای مدرسه معطوف کردیم .

سرویس های بهداشتی مدرسه در قسمت ورودی و سمت چپ آن قرار داشتند که در آن سیرویس های دوره اول و دوره دوم جداگانه قرار داشتند . در کنار سرویس های بهداشتی نیز سیستم آبخوری مدرسه قرار داشت .

تعداد آنها نیز ۱۵ شیر آبخوری و ۲دستگاه آب سرد کنند بودند .در قسمت غربی مدرسه نیز کلبه سلامت که در آن وسایل ورزشی بچه ها قرار داشت واقع شده بود .

فصل ۱…………………………………………………مشاهده آزاد

فصل ۲…………………………………………………گزارش فیزیکی

فصل ۳………………………………………………….گزارش اداری

فصل ۴……………………………………………………گزارش عاطفی

فصل ۵………………………………………………….گزارش آموزشی

نام فایل گزارش کارورزی دانشگاه فرهنگیان
مقطع کارشناسی
رشته تربیت معلمی – معلمی
قیمت
 تومان۱۰۰۰۰
فرمت مقاله Word
تعداد صفحه ۷۰

 

RIAL 100,000 – خرید

  • آوریل 7, 2017

نوشته شده توسط کارورزی سرا

دیدگاه بسته شده است