تماس با تلگرام 09355102506 h2006hamed {at} yahoo.com

کنش پژوهی ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان

کارورزی سرا کنش پژوهی ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان
<span itemprop=کنش پژوهی ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان" />

کنش پژوهی ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان

ارسال شده توسط کارورزی سرا

کارورزی سرا بزرگترین بانک کاورزی فرهنگیان | اقدام پژوهی | کنش پزوهی | گزارشات تخصصی | طرح درس |

کاورزی ۱ | کارورزی ۲ | کارورزی ۳ | کارورزی ۴

مختصری از پروژه کنش پژوهی  :

عنوان فعالیت : در این فعالیت دانشجو باید یک مسئله را تدریس خود در نظر بگبرد و بر اساس تحقیق های زمینه یابی و ارائه راهکار و نوشتن فرضیه و آزمون آنها مسئله را حل کند و نتیجه را بگوید مسئله ای که تدریس من مشاهده شد ایجاد انگیزه بود.

شرح مسئله :

روزی که ما رو به کاروزی فرستادن و روزی که فهمیدم که این ترم قرار است ۶ تدریس داشته باشم این عوامل دست به دست هم داده و باعث ایجاد استرس در من شد البته تا حدودی هم طبیعی بود به علت نداشتن تجربه اما وقتی در محیط واقعی قرار گرفتم از استرسم به شدتکاسته شد معلم راهنمای خوبم خانم صفائی من را بسیاد راهنمایی کردند و یک درس برای هفته آینده ی من انتخاب کردند برای تدریس درسی که برای هفته آینده ی من در نظر گرفته بودند نه میشد گفت سخت است نه سان.

اما من در طول این یک هفته تمام سعی خودم را کردم تا بتوانم به نحو احسنت از عهده ی تدریس برایم یک سری وسایلم مانند پاور آموزشی ، و تصویر و … برای تدریس خودم آماده کردم. هر چیزی باعث می شد تا رشته ی افکار من بهم بریزد مانند نداشتن ذوق و شوق دانش آموزان برای تدریس شلوغ کردن آنها و… همگی این مسائل دست به دست هم دادند تا من موضوع خود را بر پای ایجاد انگیزه در دانش آموزان انتخاب کنم.

فنون تدریس

تدریس مجموعه اعمالی است که معلک برای جلب توجه شاگردان انجام می دهد گفته می شود از جمله فنون تدریس می توان به موارد زیر اشاره کرد.

۱-تدبیر منفی : که یکی از تکنینک های معلمی است که به منظور ساکت کردن و یا جلب توجه از آن استفاده می شود به این صورت که وقتی کلاس شروع می شود معلم طنین شادی صدای خود را کم کرده و بغض صدایش را افزایش دهد…………….

نام فایل

کنش پژوهی ایجاد انگیزه در بین دانش آموزان

مقطع

کارشناسی  – کارشناسی ارشد

رشته

دبیری – معلمان

قیمت

۸۰۰۰

فرمت مقاله

Word

تعداد صفحه

۲۰

در صورت بروز مشکل عنوان فایل خریداری شده و ایمیل خود را به شماره ۰۹۳۵۵۱۰۲۵۰۶ ارسال نمائید

برای سهولت در خرید لطفا ” راهنمای خرید ”  را مطالعه نماید.

RIAL 80,000 – خرید

  • مارس 19, 2017

نوشته شده توسط کارورزی سرا

دیدگاه بسته شده است