تماس با تلگرام 09355102506 h2006hamed {at} yahoo.com

کارورزی ۳ کنش پژوهی فردی

کارورزی سرا کارورزی ۳ کنش پژوهی فردی
<span itemprop=کارورزی ۳ کنش پژوهی فردی" />

کارورزی ۳ کنش پژوهی فردی

ارسال شده توسط کارورزی سرا

کارورزی سرا بزرگترین بانک کارورزی فرهنگیان | اقدام پژوهی | کنش پزوهی | گزارشات تخصصی | طرح درس |

کاورزی ۱ | کارورزی ۲ | کارورزی ۳ | کارورزی ۴

 

 

عنوان : کارورزی ۳ کنش پژوهی فردی 

تعداد صفحه : ۴۳ صفحه

قیمت : ۱۲۰۰۰ تومان

نوع فایل : ورد قابل ویرایش

رشته علوم تربیتی

شرح مختصری از کارورزی ۳ :

برنامه کارورزی فرصت به تجربه گذاشتن آموخته ها، تعمیق تجربیات و توسعه شایستگی های حرفه ای را فراهم می کند. این فرآیند از مشاهده مسائل فیزیکی، آموزشی ،تربیتی وعاطفی آموزشگاه آغاز و به درس پژوهی در سطح مدرسه و کلاس درس جهت کسب مهارت های یادگیری مادام العمر و قرار گرفتن در چرخه حرفه ای ختم می شود. مطالعه مسئله های آموزشی/تربیتی در سطح کلاس درس و مدرسه زمینه ساز عمل مستقل حرفه ای معتبر و کسب تجربیات دست اول است. فرصت های یادگیری تدارک دیده شده باید امکان تلفیق نظر و عمل تربیتی را در موقعیت های واقعی، برای یافتن راه حلهای قابل دفاع )با پشتوانه نظری و پژوهشی( جهت پاسخ به مسئله های آموزشی/ تربیتی تدارک ببیند. در برنامه کارورزی دانشجو با درک مبانی نظری قادرخواهد بود تصمیمات اتخاذ شده در موقعیت های تربیتی/ آموزشی را با ارائه شواهدی از پژوهش ها/ یافته های علمی پشتیبانی نموده و نشان دهند که چگونه این تصمیمات در برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی برای حمایت از یادگیری دانش آموزان از پشتوانه نظری لازم برخوردار است. در کارورزی یک دانشجویان توانایی تحلیل موقعیت های واقعی و انطباق آن با یافته های نظری را کسب کرده و ظرفیت های حرفه ای خود را توسعه خواهند داد.
از آنجا که هدف از این مرحله ازکارورزی آشنایی با مسائل مدارس، توصیف و تفسیر رویدادهای تربیتی وآموزشی مورد مشاهده در مدارس همراه با علت یابی و ارائه راه حل وارائه گزارش با تاکید بر استفاده از منابع مناسب علمی ،هدایت معلم راهنما وایده های خلاقانه باشد.
این گزارش ، گزارش کارورزی مربوط به واحد درسی کارورزی ۳ در مدارس است. در این گزارش به ارائه ی مطالبی پرداخته شده است که از حضور بنده درآموزشگاه صادقین به دست امده است .
در پایان لازم است از مدیر و کارکنان مدرسه صادقین به دلیل همکاری با دانشجویان،خانم فدایی معلم راهنما و استاد نوری استاد راهنما برای کمک و راهنماییشان تشکر کنم.

 

فهرست

 

مقدمه………………………………………………………………………………………………۴

فرم الف( پیش بینی.رخداد.تاملات)…………………………………………………….۵

فرم ب…………………………………………………………………………………………………..۲۹

فرم ج (طراحی یادگیری۱)……………………………………………………………۳۰

فرم ج (طراحی یادگیری۲)…………………………………………………………..۳۲

فرم ج(طراحی یادگیری۳)………………………………………………………..۳۴

فرم ج (طراحی یادگیری۴)………………………………………………………..۳۸

فرم ج (طراحی یادگیری۵)…………………………………………………………۴۰

RIAL 120,000 – خرید

  • آگوست 16, 2017

نوشته شده توسط کارورزی سرا

دیدگاه بسته شده است